Perfectline Oval

Energoszczędność

Wielokomorowe profile Perfectline zapewniają bardzo dobrą termoizolację.

Profile Perfectline wyposażone w pakiet szybowy z ciepłą ramką o współczynniku przenikania ciepła wynoszącym 1,0 W/m²K, pozwalają zbudować okna o Uw= 1,2 W/m²K. Jeśli szyba zespolona będzie miała jeszcze lepsze parametry ciepłochronności, to U całego okna może być niższe niż 1,0 W/m²K.

Klasa A

Profile mają zewnętrzne ścianki o grubości 3 mm (z możliwym odchyleniem +- 0,2 mm), co pozwala je zaliczyć do Klasy A, według standardów RAL.


Liczba komór

Perfectline to profile produkowane w całości w systemie 5-komorowym. 5 komór mają zarówno profile ramy, jak i większość skrzydeł.


Wysokość profilu

Profile skrzydeł oraz ram mają łącznie zaledwie 118 mm wysokości, dzięki czemu powierzchnia szyby jest większa, a pomieszczenia lepiej doświetlone.

Szklenie

W profilach Perfectline można obsadzać szyby zespolone o grubości od 6 do 42 mm. Przy zastosowaniu dodatkowego elementu – nawet do 49 mm.Z odpowiednim pakietem szybowym oraz przy prawidłowym montażu, okna z profilami Perfectline spełniają wymagania klasy 6 izolacji akustycznej (tłumienie hałasu do 50 dB). Sprawdzają się więc w budynkach usytuowanych np. w pobliżu dróg szybkiego ruchu.

Głębokość montażu pakietu szybowego w profilach wynosi 21 mm, dzięki czemu okna są mniej podatne na roszenie. Są też trudniejsze do sforsowania.


Uszczelki

W profilach Perfectline zastosowano dwie uszczelki – zewnętrzną i wewnętrzną, które skutecznie chronią przed hałasem i zimnem. Uszczelki mogą być w kolorze czarnym, szarym lub karmelowym, co pozwala dopasować je do kolorystyki profili.


Okucia

Okna z profili Perfectline można wyposażyć w różnego typu okucia, także antywłamaniowe. Profile ramy pozwalają bardzo stabilnie mocować okucia i inne elementy do stalowego wzmocnienia o zamkniętym profilu.

Bezpieczeństwo

Profile Perfectline mają 13-mm oś wrębu okuciowego, dzięki czemu okno jest dobrze zabezpieczone przed wyjęciem lub ewentualnym wyłamaniem.Trwałość i bezpieczeństwo użytkowania okien gwarantują natomiast stalowe wzmocnienia, które usztywniają ramę i skrzydła (bez dodatkowych wzmocnień można zbudować skrzydło o szerokości do 1500 mm). Wzmocnienia poprawiają także bezpieczeństwo antywłamaniowe okien.


Wzornictwo

Profile produkowane są w kilku wariantach, dzięki czemu skrzydła okien mogą być w różnym stopniu zlicowane z ramą.
  • W wariancie Perfectline Oval skrzydło jest półzlicowane z ramą, ma mocno zaokrąglone krawędzie, rama zaś jest tylko lekko zaoblona.

Dostępna jest zarówno paleta kolorów jednolitych o matowym lub błyszczącym wykończeniu, jak również folie odwzorowujące fakturę i kolor drewna (w kilkunastu odcieniach). Okna mogą tez mieć osłony aluminiowe, które można lakierować proszkowo na dowolny kolor.

Profile Perfectline mogą być barwione w tzw. koekstruzji. Zewnętrzna ścianka profilu, na której zostanie przyklejona folia, jest produkowana z tworzywa barwionego w masie w kolorze zbliżonym do koloru folii. Dzięki temu wszelkie zadrapania i uszkodzenia mechaniczne będą mniej widoczne.KOLORY
PROFILI 70 mm
Aluminium Szczotkowane Srebro
Aluminium Szczotkowane
Bazaltowo Szary Gładki
Bazaltowo Szary
Biały
Bordowy
Brąz
Brylantowo niebieski
Brylantowo niebieski
Ciemnoszary jedwab
Dąb bagienny
Dąb rustikalny
Daglezja Cieniowana
Daglezja
Granatowy
Kobaltowo niebieski
Kość słoniowa
Kremowo biały
Kwarcowo szary
Lupkowo szary gładki
Mahoń
Niebiesko zielony
Oregon
Orzech
Pallisander
Platyna earl
Platynowo Kwarcowy
Rubinowo czerwony
ShogunAC
ShogunAD
Sienna pn
Sosna górska
Srebrno Szary gładki
Srebrno Szary
Szmaragdowo Zielony
Zielony
Zielonymonumentalny
Zielonymonumentalny
Złoty dąb
Zółty
Ciemnoszary
Ciemnozielony
Czarno brązowy
Czerwono brązowy
Jasny dąb
Lupkowo szary
Macore
Papirusowo biały
Platyna crown
Siena pr
Karminowo czerwony
ShogunAF
Ultramarynowoniebieski
Winchester
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego
Wyślij zapytanie
Przesłanie zapytania równoznaczne jest z wyrażeniem dobrowolnej zgody na kontakt za pomocą e-mail lub telefonu w celu obsługi Państwa zapytania. Wyrażoną zgodę można wycofać w dowolnym momencie poprzez przesłanie żądania na adres: biuro@okbud.pl