O Firmie

Firma Zakład Handlowo-Usługowy OKBUD Jolanta Wojtera rozpoczęła działalność 26 kwietnia 1995 roku jako firma handlowa działająca w sektorze budowlanym, oferując między innymi gotowe okna. Po sześciu latach stałego rozwoju w 2001 zdecydowano się na przeprowadzenie reorganizacji i inwestycji w firmie, rozpoczęto produkcję okien i drzwi zewnętrznych PCV, a rok później poszerzono ofertę o produkowane samodzielnie okna, drzwi i fasady z aluminium. Powyższe zmiany pozwoliły zwiększyć kontrolę nad oferowanymi produktami, a w szczególności ich jakością. Ponadto dzięki tym inwestycjom oferta firmy poza odbiorcami indywidualnymi mogła być atrakcyjna dla klientów hurtowych i instytucjonarnych.

Rozbudowana sieć własnych sklepów firmowych na terenie województw centralnej i południowej Polski, prowadzona przez pracowników, którzy o oknach, drzwiach i pozostałych oferowanych produktach wiedzą wszystko stwarza doskonały dostęp klientowi do zapoznania się z naszą ofertą.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego
Wyślij zapytanie
Przesłanie zapytania równoznaczne jest z wyrażeniem dobrowolnej zgody na kontakt za pomocą e-mail lub telefonu w celu obsługi Państwa zapytania. Wyrażoną zgodę można wycofać w dowolnym momencie poprzez przesłanie żądania na adres: biuro@okbud.pl