Producent okien i drzwi w systemie VEKA

polski angielski niemiecki francuski
Szukaj

Rolety


 

Systemy rolet INTERMO
 • Rolety systemu podtynkowego przeznaczone są do zastosowania przede wszystkim w nowo wznoszonych budynkach, ale także w obiektach już istniejących. Rolety w systemie SP i SP-E wkomponowują się w elewację budynku stanowiąc jej integralną część.   Pozostałe elementy czyli pokrywa rewizyjna i prowadnice mogą być dopasowane kolorystycznie do barwy okien.
   
 • Duży wybór kolorów w palecie standardowej umożliwia zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów. Powłoki kolorystyczne elementów ekstrudowanych wykonywane są metodą lakierowania proszkowego, co zapewnia wysoką jakość i trwałość produktu.
   
 • Nowoczesna konstrukcja skrzynki SP i SP-E pozwala na wykonywanie prac konserwacyjnych i serwisowych na elementach mechaniki rolety bez zakłócania prywatności domowników.
   
 • Sterowanie roletami może odbywać się ręcznie lub poprzez napęd elektryczny połączony z systemem sterującym, pozwalającym na ich komfortową obsługę.
   
 • W systemie podtynkowym oferujemy również wersję z siatką przeciwinsektową, która w ciepłe dni umożliwia użytkownikowi skuteczną ochronę przed insektami przy zachowaniu przepływu światła i świeżego powietrza do wewnątrz.
systemy rolet intermo

Skrzynki

systemy rolet intermo - skrzynki

 

 

Systemy rolet STANDARD
 • Rolety systemów adaptacyjnych przeznaczone są do stosowania w istniejących budynkach. Dzięki bogatej gamie kolorów są doskonałym elementem dekoracyjnym, dopasowanym do wyglądu budynku.
   
 • Wykonane z wysokogatunkowej blachy elementy systemów charakteryzują się podwyższoną odpornością na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych. Przemyślana konstrukcja rolet oraz odpowiednio dobrane materiały stanowią skuteczną ochronę przed nieproszonymi gośćmi.
   
 • Ponadto charakteryzują się dobrą izolacyjnością dźwiękową oraz termiczną, pozwalając
  w znacznym stopniu obniżyć koszty ogrzewania zimą, a latem zmniejszają w znacznym stopniu nagrzewanie się pomieszczeń. Zastosowanie pracującego niezależnie od rolety systemu Moskito zabezpiecza dodatkowo wnętrze budynku przed insektami, przy jednoczesnym zachowaniu dostępu światła i powietrza.
   
 • Sterowanie roletami może odbywać się ręcznie lub poprzez napęd elektryczny połączony z systemem sterującym, pozwalającym na ich komfortową obsługę.
systemy rolet stanard

Skrzynki

systemy rolet standard - skrzynki

 

 

 

OPOTERM - innowacja, funkcjonalność, przestronność

Innowacyjny system rolet nadstawnych jest nową propozycją dla tych, którzy oczekują nowoczesnego, wszechstronnego oraz dającego poczucie bezpieczeństwa systemu. System został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, bazując na opiniach i wskazówkach architektów i projektantów oraz własnym wieloletnim doświadczeniu w konstruowaniu i produkcji systemów roletowych. Jest to system bardzo uniwersalny i wszechstronny umożliwiający montaż bez zabudowy, z zabudową częściową bądź całkowitą. Przemyślana konstrukcja  systemu umożliwia wykonanie pojedynczej rolety a także zestawu rolet w jednej skrzynce. Szczególną zaletą systemu jest możliwość wyboru sposobu rewizji od dołu lub od czoła skrzynki nawet przed końcowym montażem całej rolety.

 

system rolet opoterm   system rolet opoterm 1. Trzy wielkości skrzynek w dwóch wersjach:
opcja z moskitierą lub bez. Możliwość zastosowania zintegrowanego systemu Moskito we współpracy ze wszystkimi profilami roletowymi (PAU 37 – PA 55).
system rolet opoterm 2. Pokrywa rewizyjna od dołu lub od czoła skrzynki.
Bardzo prosta zmiana sposobu rewizji skrzynki bez dodatkowych elementów chroniona Patentem Europejskim.
system rolet opoterm 3. Optymalna izolacja cieplna.
Dwuczęściowe ocieplenie wewnętrzne skrzynki umożliwiające swobodny dostęp serwisowy od dołu lub od czoła skrzynki. Ogranicznik dolnej oraz górnej części ocieplenia uniemożliwiający przesuwanie się elementów. Dolna część ocieplenia zachodzi na część ramy okiennej ograniczając do minimum straty cieplne.
system rolet opoterm 4. Kieszenie w pokrywach bocznych oraz skrzynce na  kotwy montażowe.
Stabilne połączenie ramy  okiennej z nadprożem poprzez skrzynkę rolety.
  system rolet opoterm 5. Wzmocnienia stalowe boczne oraz dolne.
Duża stabilność oraz sztywność skrzynki nawet przy dużych szerokościach rolet.
system rolet opoterm 6. Całkowite doszczelnienie rolety.
Zastosowanie uszczelek  szczotkowych z obu stron  kurtyny rolety w znaczny sposób zmniejsza przepuszczalność powietrza oraz  utraty ciepła.
  system rolet opoterm 7. Profile adaptacyjne dostosowane do większości systemów okiennych.
system rolet opoterm 8. Listwa tynkowa o zwiększonej sztywności w kształcie odwróconej  litery T.
W kolorze białym oraz oklejana  powłoką renolitową w szerokiej gamie oklein.
  system rolet opoterm 9. System blokujący listwę dolną moskitiery w górnym położeniu.
Brak konieczności stosowania buforów, wysokie walory wizualne.

10. Unifikacja elementów składowych. Wspólne elementy składowe skrzynek w obrębie jednej oraz wszystkich wielkości - oszczędność miejsca w magazynie.
11. Szeroka paleta kolorów powłoki renolitowej.
12. Możliwość zastosowania napędu elektrycznego lub ręcznego.
13. Możliwość wykonania zestawów rolet w jednej skrzynce.
14. Szeroka paleta kolorów powłoki renolitowej.
15. Niski współczynnik przenikalności cieplnej.

 

 

Napędy i akcesoria

 

Kolorystyka profili

 

systemy rolet intermo kolory profili

 

okbud.pl - Okbud posiada filie w takich miasta jak: Bełchatów, Częstochowa, Działoszyn, Kępno, Kłobuck, Olesno, Ostrzeszów, Pajęczno, Wieruszów.
Siedzibą firmy jest Wieluń.
facebook
telefon 34 317 33 57 Kłobuck
telefon 728 933 256

telefon 43 843 37 05 Wieluń
telefon 728 933 253
telefon
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Miejscowość:
Treść e-mail:
formularz